Wypas owiec w Bieszczadach

Wypas owiec w Bieszczadach

Wypas owiec w Bieszczadach

Ślub z owcą na dominikańskiej plaży w Bieszczadach czyli wypas owiec w Bieszczadach

Tytuł wpisu może okazać się trochę dziwny, ale jest to połączenie fraz z dwóch testów jakie zaprezentował jeden z weteranów pozycjonowania.

Pierwszy test dotyczył fraz:

 • dominikana ślub,
 • jak zorganizować ślub na dominikanie,
 • ślub na dominikanie,
 • ślub na dominikanie cena

Drugi test dotyczył tylko jednej frazy:

 • wypas owiec w Bieszczadach

Autor testu chciał udowodnić, że pomimo niedawnej aktualizacji algorytmu o nazwie Pingwin 4.0, który w/g Google działa w czasie rzeczywistym, można linkami „spamowymi” osiągnąć wysokie pozycje dla powyższych fraz. Dodam, że w/g Google Pingwin 4,.0 ma nie brać pod uwagę linków „spamowych”. Autor testu jak twierdzi do pozycjonowania fraz użył jednego z systemów wymiany linków (SWL), którego jest właścicielem.

Pierwszy test (jak podaje autor) trwa non stop od 7 miesięcy.

case1

Drugi test trwał 3 miesiące.

wypas owiec w bieszczadach

Zrobiłem specjalnie screeny z cytatami aby autor nie usunął tak ważnych informacji.

Po opublikowaniu informacji na forum PiO podniosła się ożywiona dyskusja na temat testu i wybranych fraz „wypas owiec w Bieszczadach”. Frazy wybrane do testów są banalnie proste. Każdy adept pozycjonowania jest w stanie to zrobić bez zbędnych nakładów pracy i kosztów. Ogólnie było wesoło.

Kilku pozycjonerów przystąpiło do własnych testów tak aby wykazać, że fraza „wypas owiec w bieszczadach” można wypozycjonować samą optymalizacją. Po kilku dniach (dwóch ?) wyniki w Google dla frazy zmieniły się gdyż przybyło kilka nowych domen. 🙂
Test pozycjonerów z forum pokazuje, że nie trzeba czekać 3 czy 7 miesięcy 🙂 aby wypozycjonować banalnie proste frazy. Poniżej screen wyników Google dla frazy „wypas owiec w bieszczadach” już po rywalizacji forumowej.

Screen wykonany 14 października 2016 roku godzina 16:52

wyniki-wypas-owiec

@SzlafRock

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

6 responses to “Wypas owiec w Bieszczadach”

 1. duchu pisze:

  To jeśli ja wbijam się do TOP5 na popularna frazę bez wydania 1zł to znaczy, że też mogę prowadzić szkolenia :D?

 2. Pecetowicz pisze:

  Tytuł mnie rozwalił 🙂 Moim zdaniem pozycjonowanie poszło dość gładko bo ile jest wyników pod taką dziwną frazę? Mało. Na prostych frazach szybko można się wybić.

 3. Rafał pisze:

  Proste frazy to jak nie ma za dużej konkurencji w miesiąc można zrobić, zdziwiłem się kiedy na frazę „zarządzanie budżetami reklamowymi” znalazłem się w TOP1, tylko co z tego jak na razie 2 konwersje z tego tylko były :D. Ten wasz test bardzo ciekawy. Jak wam się znudzi pozycjonowanie możecie wyjechać w góry i prowadzić szkolenia z zakresu hodowania owiec 😀
  Pozdrawiam gorąco.

 4. John pisze:

  Wypas owiec w Bieszczadach to prosta fraza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *