ślub z owcą

Wypas owiec w Bieszczadach

Ślub z owcą na dominikańskiej plaży w Bieszczadach czyli wypas owiec w Bieszczadach

Tytuł wpisu może okazać się trochę dziwny, ale jest to połączenie fraz z dwóch testów jakie zaprezentował jeden z weteranów pozycjonowania.

Pierwszy test dotyczył fraz:

 • dominikana ślub,
 • jak zorganizować ślub na dominikanie,
 • ślub na dominikanie,
 • ślub na dominikanie cena

Drugi test dotyczył tylko jednej frazy:

 • wypas owiec w Bieszczadach

Autor testu chciał udowodnić, że pomimo niedawnej aktualizacji algorytmu o nazwie Pingwin 4.0, który w/g Google działa w czasie rzeczywistym, można linkami „spamowymi” osiągnąć wysokie pozycje dla powyższych fraz. Dodam, że w/g Google Pingwin 4,.0 ma nie brać pod uwagę linków „spamowych”. Autor testu jak twierdzi do pozycjonowania fraz użył jednego z systemów wymiany linków (SWL), którego jest właścicielem.

Pierwszy test (jak podaje autor) trwa non stop od 7 miesięcy.

case1

Drugi test trwał 3 miesiące.

wypas owiec w bieszczadach

Zrobiłem specjalnie screeny z cytatami aby autor nie usunął tak ważnych informacji.

Po opublikowaniu informacji na forum PiO podniosła się ożywiona dyskusja na temat testu i wybranych fraz „wypas owiec w Bieszczadach”. Frazy wybrane do testów są banalnie proste. Każdy adept pozycjonowania jest w stanie to zrobić bez zbędnych nakładów pracy i kosztów. Ogólnie było wesoło.

Kilku pozycjonerów przystąpiło do własnych testów tak aby wykazać, że fraza „wypas owiec w bieszczadach” można wypozycjonować samą optymalizacją. Po kilku dniach (dwóch ?) wyniki w Google dla frazy zmieniły się gdyż przybyło kilka nowych domen. 🙂
Test pozycjonerów z forum pokazuje, że nie trzeba czekać 3 czy 7 miesięcy 🙂 aby wypozycjonować banalnie proste frazy. Poniżej screen wyników Google dla frazy „wypas owiec w bieszczadach” już po rywalizacji forumowej.

Screen wykonany 14 października 2016 roku godzina 16:52

wyniki-wypas-owiec

@SzlafRock

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

6 komentarzy

 1. To jeśli ja wbijam się do TOP5 na popularna frazę bez wydania 1zł to znaczy, że też mogę prowadzić szkolenia :D?

  1. Author

   Możesz nawet bez wbijania i wydawania. 🙂

 2. Tytuł mnie rozwalił 🙂 Moim zdaniem pozycjonowanie poszło dość gładko bo ile jest wyników pod taką dziwną frazę? Mało. Na prostych frazach szybko można się wybić.

  1. Author

   Odkryłeś sens pozycjonowania, teraz możesz prowadzić szkolenia. 🙂

 3. Proste frazy to jak nie ma za dużej konkurencji w miesiąc można zrobić, zdziwiłem się kiedy na frazę „zarządzanie budżetami reklamowymi” znalazłem się w TOP1, tylko co z tego jak na razie 2 konwersje z tego tylko były :D. Ten wasz test bardzo ciekawy. Jak wam się znudzi pozycjonowanie możecie wyjechać w góry i prowadzić szkolenia z zakresu hodowania owiec 😀
  Pozdrawiam gorąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *